MISCELLANEOUS / Mirrors / Spegellampett 5268243
nr 526 8243
Spegellampett
Lenght: ()
förgylld, 1800-tal, 61x67
3000
SEK 5300
Monday May 26 2008
at 16:00:00
5.200 kr
3.000 kr
3.600 kr
3.800 kr
4.100 kr
4.500 kr
5.000 kr